درباره ما

سخن مدیر عامل
پیشرفت علوم و تکنولوژی، نیازها و خواسته های جدیدی در زمینه مهندسی سازه ایجاد کرده است. شرکت مهندسین مشاور سازه پیوند، بر پایه دانش مهندسی نوین و بهره گیری از نیرو های متخصص و کارآمد فعالیت خود را از سال 1385، در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های فولادی ساختمانی و صنعتی آغاز کرده است.
مجموعه بزرگ سازه پیوند اجرای با کیفیت و اقتصادی پروژه ها را سر لوحه کار خود و رضایت مشتریان را به عنوان مهمترین رسالت خویش تعیین نموده است.
توان فنی و تجهیزاتی ، استفاده بهینه از آن ها و وجود پرسنل مجرب و توانمند در بخش های طراحی، ساخت و نصب این امکان را فراهم آورده است که این شرکت پیشگام در عرصه صنعتی سازی ساخت و ساز و همگام با پیشرفت تکنولوژی قرار بگیرد.

مقدمه:
امروزه عامل زمان در ساخت سازه های فلزی اهمیت دو چندان یافته و این امر گرایش به سازه های فلزی پیش ساخته را افزایش داده است. تجربه زلزله های گذشته نشان می دهد که اکثر سازه های فولادی در محل اتصال دچار زوال شده اند و سلامت اینگونه سازه ها به خطر افتاده و خسارت جانی و مالی بر جا گذاشته است در همین راستا برای بهبود کیفیت اتصالات و المان های سازه ای ساخت آنها در شرایط کارگاهی و کنترل شده و نصب آنها در سایت با استفاده از پیچ و مهره (بدون استفاده از جوش) انجام می گیرد.

ارسال نظر


نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

ما را پیدا کنید

کارخانه

 شیراز، شهرک صنعتی بزرگ، میدان کارگر، انتهای خیابان کارگر جنوبی، سوله زرد رنگ

  تلفن های تماس:37743981-071

  فاکس: 42694011-021

دفتر مرکزی

 شیراز، بلوار ستارخان،انتهای خیابان نمازی، روبروی ساختمان نظام مهندسی، ساختمان سازه پیوند، طبقه 3، واحد 3  

  تلفن های تماس:37743981-071

  تلفن همراه:6620-000-0917

  فاکس: 42694011-021

!-- Start of StatCounter Code for Default Guide -->