خدمات

مقدمه:

امروزه عامل زمان در ساخت سازه های فلزی اهمیت دو چندان یافته و این امر گرایش به سازه های فلزی پیش ساخته را افزایش داده است. تجربه زلزله های گذشته نشان می دهد که اکثر سازه های فولادی در محل اتصال دچار زوال شده اند و سلامت اینگونه سازه ها به خطر افتاده و خسارت جانی و مالی بر جا گذاشته است در همین راستا برای بهبود کیفیت اتصالات و المان های سازه ای ساخت آنها در شرایط کارگاهی و کنترل شده و نصب آنها در سایت با استفاده از پیچ و مهره (بدون استفاده از جوش) انجام می گیرد. طراحی :

-    طراحی و محاسبه سازه ها بر اساس آیین نامه های روز دنیا AISC-LRFD و همچنین کنترل ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، انجام می شود.
-    بارگذاری زلرله طبق استاندارد 2800 ایران انجام شده و کنترل بر اساس آیین نامه IBC-UBC و LRFD-Seismic Provision صورت می گیرد.
-    طراحی و محاسبه سازه با همکاری و تایید اساتید مجرب دانشگاه شیراز انجام می شود.
-    بهینه کردن وزن سازه با استفاده از روش های بهینه سازی مقاطع

نرم افزار های مورد استفاده: 

-    ETABS: طراحی و محاسبه ساختمان
-    SAP2000: طراحی و محاسبه سازه های صنعتی و فضاکار
-    SAFE: طراحی و محاسبه فنداسیون
-    X-Steel  و Autocad : نقشه کشی و دیتایل های اجرایی  ساخت و مونتاژ  قطعات فولادی :

-    تولید قطعات سازه های فولادی در سالن تولید به وسیله نیروهای کاری مجرب و توانمند و بهره گیری از ماشین آلات مدرن مربوطه صورت می گیرد. مواد خام اعم از پیچ، مهره، رنگ و الکترود با کیفیت بالا و تایید مشاور می باشند. هم چنین تمامی عملیات برش، سوراخ کاری، جوش کاری و غیره به تایید ناظر کیفی می رسد.
رنگ آمیزی مناسب اهمیت زیادی در کیفیت و طول عمر سازه های فولادی دارد. از این رو عملیات رنگ در سالن مخصوص و با استفاده از سیستم های رنگ پاشی صنعتی انجام می گیرد.
اتصالات :

از جمله مزایای ساخت اسکلت پیش ساخته پیچ و مهره ای نسبت به سایر اسکلت های اجرا شده می توان به سرعت اجرا و نصب، رنگ آمیزی و جلوگیری از خوردگی و هم چنین کنترل دقیق کیفیت ساخت و مونتاژ قطعات اشاره کرد.


نصب اسکلت :


یکی از معایب ساخت سازه های جوشی اشغال سایت در تمام مدت ساخت و ایجاد سر و صدا برای همسایگان می باشد که در اسکلت های پیچ و مهره ای شاهد این مشکلات نیستیم. به دلیل کیفیت بالا و دقت در ساخت ، عملیات نصب در سایت بدون نیاز به برشکاری و بسیار سریع انجام می گیرد .

ما را پیدا کنید

کارخانه

 شیراز، شهرک صنعتی بزرگ، میدان کارگر، انتهای خیابان کارگر جنوبی، سوله زرد رنگ

  تلفن های تماس:37743981-071

  فاکس: 42694011-021

دفتر مرکزی

 شیراز، بلوار ستارخان،انتهای خیابان نمازی، روبروی ساختمان نظام مهندسی، ساختمان سازه پیوند، طبقه 3، واحد 3  

  تلفن های تماس:37743981-071

  تلفن همراه:6620-000-0917

  فاکس: 42694011-021

!-- Start of StatCounter Code for Default Guide -->